Følg Randbøldal camping på Facebook

PL DK EN DE

   (+45) 7588 3575    
    Wyślij kartkę pocztową

 

Randbøldal 

Aktywne wakacje

 

 

Aktywne wakacje to najlepsza recepta na zdrowie. Wypoczywając w ruchu dbają o nie już nieomal wszyscy – racjonalnie odżywiają się, stosują odpowiednią dietę i własciwy trening.

Tak myślą i zachowują się także duńczycy, którzy wakacje spędzają często na campingach. Takich jak na przykład Randbøldal.  Świetnie spełnia on oczekiwania pragnących wypoczywać aktywnie i zdrowo. Dorosłych i dzieci.

Witamy więc w Randbødal landzie.

Do biegania i poznawania okolic na rowerze , zapraszają leśne dukty, żwirowe drogi i naturalne ścieżki łączące barwne wrzosowiska z okolicznymi wzniesieniami i malowniczymi dolinami .  Zainteresowanych  poprowadzą one nad rwącą rzekę i spokojne jezioro,  w którym czekają na ciebie dzikie pstrągi, spokojne łabędzie, a także trawiaste plaże zapraszające do kąpieli, opalania się i korzystania z różnorodnych urządzeń  służących do zabawy  i relaksu.

Pamiętaj – Randbøldal camping jak rzadko który doskonale spełnia oczekiwania pragnących zdrowego wypoczynku.  Zapraszamy do Randbødal landu .

 

Przygody  Atrakcje


Aktywne wakacje

  • Biegi
  • Jazda na rowerze
  • Rowery gorskie w lesie
  • Piesze wedrowki
  • Aktywny wypoczynek nad jeziorem

 RANDBØLDAL CAMPING

Rezerwacja Online

Rezerwując na naszej stronie masz gwarancję:

Takiej samej ceny jak na innych portalach rezerwacji online
natychmiastowego potwierdzenia rezerwacji
pełnego bezpieczeństwa transakcji

Rezerwacja Online

lub   (+45) 7588 3575

Podaruj certyfikat podarunkowy

Podaruj kartę podarunkową tym, których kochasz i przeżyj wspaniałe wrażenia na kempingu Randbøldal - w samym sercu Danii!

KUPUJ KARTY PODARUNKOWE