Følg Randbøldal camping på Facebook

PL DK EN DE

   (+45) 7588 3575    
    Wyślij kartkę pocztową

 

w poblizu

Atrakcje 

 

Uruchom swoje ciało, ciało i wyobraźnię. Wypróbuj się w dzikim lesie - od stoków Trarzans i mostów wiszących po podziemne jaskinie i kolejki linowe. Świetna wycieczka dla całej rodziny
Bilety wstępu do Legolandu ® można kupić w recepcji kempingu. Legoland® to najbardziej znany i lubiany park rozrywki w Danii wśród rodzin z dziećmi. Dla dzieci w kazdym wieku.

Poświęć cały dzień na zabawę. LEGO®House jest również nazywany "Domem z Klocków" i jest wyjątkowym domem doświadczalnym. Tutaj cała rodzina może radośnie i twórczo uczyć się technologii, projektowania .
Wytchnienie od codzienności. Tropikalny park wodny pełen zabawy jest  jedną z największych  w Europie Północnej  atrakcji wakacyjnych.
Przeżyj dzień w świecie zwierząt! Zabierz rodzinę na safari własnym samochodem lub autobusem ZOO. Tutaj spotkasz się "oko w oko" ze zwierzętami nieomal z całego świata.
Podczas pobytu na kempingu Randbøldal możesz otrzymać własną przepustkę Be Happy Pass, która jest Twoim paszportem do najlepszych na świecie wakacji dla dzieci!
Kto jest najszybszy w gokartach? Gokart to intensywność wrazen dla każdego, a jazda na gokartach na świeżym powietrzu nie wymaga żadnych doświadczeń - ani pogody.
Założony w 1897 roku sklep spożywczy jest wyjątkowym miejscem. Sklep jest otwarty codziennie i pełni funkcje swoistego muzeum.
Odwiedz Vejle, a tam doswiadczysz kulinarnych wrazeni w reatauracji Michelin, zobacz  Fjord House - polaczenie sztuki i  architektury, przejdz sie uliczka gdzie nad Toba wisza parasole tzw. Midtpunkt.
Koldinghus to królewski pałac zbudowany w XIII wieku, stanowi dziś zabytek. Odrestaurowany pełni funkcje muzeum. Można zjeśc w restauracji znajdującej się w podziemiach.
Egtvedpigens , nazywana dziewczynką z Egtved jest jednym z najlepiej zachowanych duńskich znalezisk z epoki brązu. Odkrycie, które jest całkowicie unikalne.
Centrum doświadczeń oferuje unikalne i super nowoczesne cyfrowe wrażenia sensoryczne, które dotyczą wikingów. Centrum zostało mianowane Europejskiem Muzeum Roku 2017.
Około 965 r. Harald Bluetooth posadowił wielki kamień runicznym w Jelling. Zabierz rodzinę i odkryj poczatki chrzescijaństwa w Danii.
Engelsholm pałac
Renesansowy zamek Engelsholm z 1592 roku jest pięknie położony nad brzegiem jeziora Engelsholm, w otoczeniu lasu i parku. Obecnie mieści się tutaj szkola ludowa.
Krótki spacer do muzeum Randbøldal. Mieściła się tutaj jedna z pierwszych fabryk w Danii, Engelsholm Papirfabrik- fabryka papieru. Dzisiaj atrakcją jest wodne eksperymentarium z m. in. śrubą Archimedesa.
Żwirownia Tørskind to park rzeźb w dolinie rzeki Vejle. Dawna żwirownia, została zmieniona na park rzeźby ze stali, granitu i drewna .Rzeźby wykonane przez Roberta Jacobsena i jego ucznia, Francuza Jean Clareboudt.
Bridgewalking The Little Belt to nowa, wyjątkowa atrakcja w Europie. Spacerując po przęsłach mostu, z wysokości 60 m nad poziomem morza - i 20 metrów nad torami kolejowymi i drogami rozciąga się niesamowity widok na Mały Bełt, Jutlandię i Fionię.
Można zaplanować wycieczkę do Niemiec. Tutaj Duńczycy odwiedzają sklepy, ale nie tylko. Jest wiele różnych atrakcji dla wszystkich grup wiekowych, dzieci i dorosłych.
Rømø jest wspaniałym miejscem na spotkanie z naturą i ruch na świeżym powietrzu. Plaża, wycieczki rowerowe, wypad na Sylt to niektóre atrakcje. Program biura turystycznego oferuje wycieczki z przewodnikiem, wystawy, imprezy i wiele innych.
Morze Północne dostarcza wiele wrażeń, zarówno w dni pogodne jak i burzowe. Warto zwiedzić Centrum Waterwave znajdujące się niedaleko unikalnego, najbardziej płaskiego i mokrego terenu przyrodniczego, który został uznany Parkiem Narodowym w 2010 roku.
To miasto H.C. Miasto Andersena i "stolica" Fionii. Tutaj można spacerować przytulnymi ulicami, odwiedzić muzea , m.in.Odense Zoo.
Mnóstwo wrażeń czeka na Ciebie w najstarszym mieście Danii - Ribe. Katedra ,charakterystyczny dla miasta punkt orientacyjny, Budowę kościoła rozpoczęto w latach 1150-1175 i zakończono w latach 1225-1250. Z 50-metrowej wieży roztacza się fantastyczny widok na miasto, bagna na zachodzie i łąki na wschodzie. Warto odwiedzic Viking Center.

 RANDBØLDAL CAMPING

Rezerwacja Online

Rezerwując na naszej stronie masz gwarancję:

Takiej samej ceny jak na innych portalach rezerwacji online
natychmiastowego potwierdzenia rezerwacji
pełnego bezpieczeństwa transakcji

Rezerwacja Online

lub   (+45) 7588 3575

Podaruj certyfikat podarunkowy

Podaruj kartę podarunkową tym, których kochasz i przeżyj wspaniałe wrażenia na kempingu Randbøldal - w samym sercu Danii!

KUPUJ KARTY PODARUNKOWE