Følg Randbøldal camping på Facebook

PL DK EN DE

   (+45) 7588 3575    
    Wyślij kartkę pocztową

 

Ceny & Oferty

 

 

Cennik 2021 – Na pobyt pod namiotem, we przyczepie kampingowej lub auto camperze

Cennik 2021 – na pobyt w mobile home, apartamentach, domkach i pokojach

Randbøldal Camping to kemping z wysokim niebem i miejscem dla wszystkich. Mamy dobre ceny za nocleg na naszej stronie namiotowej, w naszych domkach mobilnych oraz w naszych mieszkaniach, pokojach i domkach. Mamy również duże możliwości dla szkół obozowych, imprez firmowych, obozów szkoleniowych, klubów, zjazdów rodzinnych i innych wydarzeń. Zadzwoń i porozmawiaj z nami.

Skontaktuj sie z nami   AtrakcjeZameldowanie: 14–20 | Wyjazd: 9–11

W Randbøldal Camping jesteśmy bardzo elastyczni pod względem zameldowania i wyjazdu. Zadzwoń do nas i uzgodnij więcej szczegółów, jeśli powyższe czasy nie pasują do twoich oczekiwań. Czy po rezerwacji zakwaterowania u nas planujesz przyjechać po godzinie 22:00? 18:00, prosimy o kontakt i poinformowanie nas.


◊ Warunki i opłaty za anulowanie rezerwacji
Anulowanie rezerwacji do 30 dni przed przyjazdem wiąże się z opłatą w wysokości 350 DKK/50 EUR. Anulowanie rezerwacji później niż 30 dni przed przyjazdem, zwracamy połowę ceny pobytu – minimum jest to oplata za 1 nocleg. W przypadku anulowania rezerwacji później niż tydzień przed datą przyjazdu (przed południem) prawo do otrzymania pieniędzy przepadnie..


◊ Pościel i ręczniki
Wszystkie nasze domki i apartamenty wyposażone są w poduszki i kołdry, więc wystarczy zabrać ze sobą własne prześcieradła, ręczniki i rzeczy osobiste. Możesz również wypożyczyć u nas pościel i ręczniki. Cena za to jest z ręcznikiem 80 DKK za. za osobę i bez ręcznika 60 DKK za osobę.
Jeśli okaże się, że coś zapomniałeś, my też możemy to zrobić. W naszym sklepie na kempingu możesz kupić wszystko, czego potrzebujesz…. i trochę więcej.


◊ Końcowe sprzątanie

Większość naszych gości decyduje się na końcowe sprzątanie przed podróżą. Jednak nie wszyscy chcą sprzątać podczas swoich wakacji, więc oczywiście możemy to zrobić również dla Ciebie. W domach mobilnych cena tego wynosi 400 DKK.

 RANDBØLDAL CAMPING

Rezerwacja Online

Rezerwując na naszej stronie masz gwarancję:

Takiej samej ceny jak na innych portalach rezerwacji online
natychmiastowego potwierdzenia rezerwacji
pełnego bezpieczeństwa transakcji

Rezerwacja Online

lub   (+45) 7588 3575

Podaruj certyfikat podarunkowy

Podaruj kartę podarunkową tym, których kochasz i przeżyj wspaniałe wrażenia na kempingu Randbøldal - w samym sercu Danii!

KUPUJ KARTY PODARUNKOWE