Følg Randbøldal camping på Facebook

PL DK EN DE

   (+45) 7588 3575    
    Wyślij kartkę pocztową

 

Randbøldal Camping

Dla emerytow

 

 

W czystym , przesiąkniętym nieskażoną naturą Randbøldal , seniorzy znajdą wymarzoną dla siebie oazę spokoju i doskonale warunki do regeneracji swojej fizycznej i psychicznej kondycji.

Atrakcji, które cenia sobie ludzie doświadczeni jest wokół wiele. M. innymi palac  w Engelsholm  słynne – objęte ochroną Unesco kamienie Jelling, muzeum Randbolal z kuznią wodną no i EgtvedGrav. Warto tam sie wybrać by obejrzeć miejsce, w którym w 1921 roku odkryto grób i fragmenty mumii dzidewczynki zyjącej w epoce brązu. Te fragmenty eksponowane są obecnie w Muzeum Narodoweym w  Kopenhadze,  natomiast w Egtved obejrzec mozna framenty jej tzw. sukienki czyli ubioru, w ktorym została pochowana i fragmenty skóry zwierzęcej.

Wracajac z takiej wycieczki można jeszcze powedkować w rzece Vejle lub w Put and Take, a złowione trofea upichcić  na campingowym grillu.  Pamiętajcie przy okazji,  że zawsze czeka na Was i zaprasza nasza restauracja i jej oferte kuchni dunskiej i europejskiej – oczywiscire z uwzględnieniem upodobań i możliwosci seniorow.   Zapraszamy

  • Pożycz grill i ciesz się wieczorem
  • Wedkowanie w rzece Vejle Å lub Put and Take
  • Rower i piesze wycieczki w pięknej okolicy
  • Muzeum Randbøldal
  • Palac Engelsholm
  • Kamienie Jelling – zabytki klasy Unesco
  • Egtvedpigens Grav

 

Zakwaterowanie   Restauracja

 


Od 1897 roku Randbøldal stanowi atrakcje turystyczna. Tutaj czeka na Ciebie wiele atrakcji i przygod, ktore urozmaica Twoje krotkie jak I dluzsze wakacje.

 RANDBØLDAL CAMPING

Rezerwacja Online

Rezerwując na naszej stronie masz gwarancję:

Takiej samej ceny jak na innych portalach rezerwacji online
natychmiastowego potwierdzenia rezerwacji
pełnego bezpieczeństwa transakcji

Rezerwacja Online

lub   (+45) 7588 3575

Podaruj certyfikat podarunkowy

Podaruj kartę podarunkową tym, których kochasz i przeżyj wspaniałe wrażenia na kempingu Randbøldal - w samym sercu Danii!

KUPUJ KARTY PODARUNKOWE