Følg Randbøldal camping på Facebook

PL DK EN DE

   (+45) 7588 3575    
    Wyślij kartkę pocztową

 

 

Randbøldal Camping 

Kim jesteśmy

 

 

 

Jesteśmy firmą rodzinną, która stara się stworzyć miejsce relaksu i odpoczynku dla wszystkich turystów. Kamping prowadzony przez naszą rodzinę i zespół na medal, położony jest z dala od codziennego zgiełku i cywilizacji. To miejsce dla rodzin z dziećmi  i bez dzieci, par, osób samotnych, emerytów, dla tych którzy pragną spokoju, jak i dla tych którzy preferują aktywny wypoczynek.

Robimy wszystko, abyście czuli się u nas jak u dobrych znajomych.

Nasz zespół w recepcji dokłada starań, aby atmosfera panująca na kampingu była przyjacielska i rodzinna.  Służy pomocą w różnych językach (angielskim, niemieckim i oczywiście polskim).

To miejsce dla wszystkich, którzy chcą spokojnie podróżować, z dala od pośpiechu, leniwie, tak po prostu. 

Tym szczególnym dla nas  miejscem postanowiliśmy się dzielić z Wami, którzy upodobali sobie ciszę i spokój. Prosimy nie zapominajcie, o wszystkich atrakcjach, które położone są w zasięgu 10-15 km.

 

Nasza rodzina

Jesteśmy małżeństwem od ponad 25 lat. Dzięki Niemu, Danuta poznała niezwykłe miejsce, wspaniałych ludzi i tutaj zapuściła korzenie. Ejgil rozpoczynał jako budowlaniec, a od 1988 roku prowadzi kamping Randbøldal. Danuta, z wykształcenia prawnik, przyjechała do Danii 28 lat temu.

On zajmuje się na codzień, sprawami technicznymi i restauracją, Ona recepcją, sklepem i wszystkimi sprawami z tym związanymi.

Próbują stworzyć na kampingu klimat  sprzyjający komfortowemu wypoczynkowi.  To idylliczne miejsce, gdzie mieszkało pięcioro naszych dzieci (dzisiaj już dorosłych) sprawia, że wielu naszych gości wraca tutaj po raz kolejny i kolejny. Nie można zapomnieć o naszym czworonożnym przyjacielu Happim, który towarzyszy nam od ponad 15 lat.

Jesteśmy dużą rodziną – dorośli, dzieci, wnuki. Wszystkie generacje lubią przebywać na kampingu i akceptują nasz sposób na życie, w zgodzie i z poszanowaniem natury.

Booking 

 

 

 

 

 

v

 RANDBØLDAL CAMPING

Rezerwacja Online

Rezerwując na naszej stronie masz gwarancję:

Takiej samej ceny jak na innych portalach rezerwacji online
natychmiastowego potwierdzenia rezerwacji
pełnego bezpieczeństwa transakcji

Rezerwacja Online

lub   (+45) 7588 3575

Podaruj certyfikat podarunkowy

Podaruj kartę podarunkową tym, których kochasz i przeżyj wspaniałe wrażenia na kempingu Randbøldal - w samym sercu Danii!

KUPUJ KARTY PODARUNKOWE