Følg Randbøldal camping på Facebook

PL DK EN DE

   (+45) 7588 3575    
    Wyślij kartkę pocztową

 

Dar, który tworzy radość

Kup kartę podarunkową


 

Jeśli chcesz dać prezent, który tworzy radość, to bon upominkowy na Randbøldal Camping jest oczywistą opcją.

Karta podarunkowa pozwala rozkoszować się rodziną i tymi, którzy lubią doświadczenie w samym sercu Danii. Tutaj można doświadczyć pięknej przyrody i relaksu na naszym uroczym kempingu lub odwiedzić jedne z największych atrakcji Danii, które znajdują się w pobliżu.

Poniżej możesz kupić kartę podarunkową, z której możesz swobodnie korzystać na naszym kempingu, np. domek, przyczepa mieszkalna, namiot, pokoje i apartamenty. Karta podarunkowa może być również wykorzystana do wyżywienia podczas pobytu.

Sam wybierasz kwotę. Minimum to 200 DKK, -. Po zamówieniu karty podarunkowej za pomocą poniższego formularza otrzymasz informacje dotyczące karty podarunkowej. płatność w ciągu 24 godzin. Karta podarunkowa jest płatna online i dostarczana za sztukę e-mail. Pamiętaj, aby przynieść kartę podarunkową w formie drukowanej, kiedy jej potrzebujesz. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zadzwoń do nas telefonicznie (+45) 7588 3575.

 RANDBØLDAL CAMPING

Rezerwacja Online

Rezerwując na naszej stronie masz gwarancję:

Takiej samej ceny jak na innych portalach rezerwacji online
natychmiastowego potwierdzenia rezerwacji
pełnego bezpieczeństwa transakcji

Rezerwacja Online

lub   (+45) 7588 3575

Podaruj certyfikat podarunkowy

Podaruj kartę podarunkową tym, których kochasz i przeżyj wspaniałe wrażenia na kempingu Randbøldal - w samym sercu Danii!

KUPUJ KARTY PODARUNKOWE