Følg Randbøldal camping på Facebook

PL DK EN DE

   (+45) 7588 3575    
    Wyślij kartkę pocztową

 

OD 16,5 EUR ZA DZIEŃ

Miejsca pod namiot

 

 

Zapraszamy do recepcji. Tutaj oferujemy pomoc w wyborze miejsca do rozbicia namiotu lub postawienia przyczepy campingowej. W lesie lub w pobliżu jeziora – zawsze znajdziesz odpowiednią lokalizację. Naszym gościom oferujemy również specjalne pole namiotowe nazwane „Hyggedalen” lub inaczej „Przytulna Dolina”, które znajduje się nieopodal budynku sanitarnego. Większość miejsc campingowych posiada dostęp w bliskiej odległości do energii elektrycznej oraz pitnej wody. Każdy wybierze na Randbøldal Camping swoje miejsce na wymarzony urlop!

Zobacz nasze domy mobilne

 

Zniżki

 

 

Zniżki
FDM zniżka 10%
DCU zniżka 15%
 
Osoby planujące przyjazd po godzinie 18.00 proszone są o wcześniejszy kontakt z recepcją. Akceptujemy płatności w DKK (Koronach Duńskich), EUR (Euro) oraz kartami bankowymi. Od naszych gości nie wymagamy przedstawienia skandynawskiej / duńskiej międzynarodowej karty campingowej. Jeśli jednak jesteś członkiem duńskiego FDM i DCU, otrzymasz rabat po okazaniu swojej karty członkowskiej. Pamiętaj, Randbøldal Camping otwarty jest dla gości przez cały rok.

Nasz camping otwarty jest dla gości przez cały rok.

Skontaktuj sie z nami   Atrakcje

 

 


Zameldowanie: 14–20 | Wyjazd: 9–11

W Randbøldal Camping jesteśmy bardzo elastyczni pod względem zameldowania i wyjazdu. Zadzwoń do nas i uzgodnij więcej szczegółów, jeśli podane godziny Państwu nie odpowiadają. Czy po Jeśli planujecie  przyjazd  po godzinie 18:00, prosimy o kontakt.


◊ Warunki i opłaty za anulowanie rezerwacji
Jeśli anulujesz zamówienie nie później niż 30 dni przed przyjazdem, zostanie naliczona opłata manipulacyjna w wysokości 350 DKK. Jeśli anulujesz rezerwację później niż 30 dni przed przyjazdem, zostaniesz obciążony opłatą za min. 1 noc – maksymalnie 50% pełnej kwoty.


◊ Pościel i ręczniki
Wszystkie nasze kabiny i apartamenty wyposażone są w poduszki i kołdry, więc wystarczy zabrać ze sobą własne prześcieradła, powłoczki, ręczniki i rzeczy osobiste. Możesz również wypożyczyć u nas pościel i ręczniki. Cena –  z ręcznikiem 80 DKK  za osobę , bez ręcznika 60 DKK za osobę. 
Jeśli okaże się, że coś zapomniałeś, spróbujemy pomóc. W naszym sklepie na kempingu możesz kupić wszystko, czego potrzebujesz…. i trochę więcej.


◊ Końcowe sprzątanie
Większość naszych gości decyduje się na końcowe sprzątanie przed wyjazdem. Jednak nie wszyscy chcą sprzątać podczas swoich wakacji, więc oczywiście możemy to zrobić za Was. W domach mobilnych opłata wynosi 400,- DKK, w domkach, apartamentach -300,-DKK.


 

 RANDBØLDAL CAMPING

Rezerwacja Online

Rezerwując na naszej stronie masz gwarancję:

Takiej samej ceny jak na innych portalach rezerwacji online
natychmiastowego potwierdzenia rezerwacji
pełnego bezpieczeństwa transakcji

Rezerwacja Online

lub   (+45) 7588 3575

Podaruj certyfikat podarunkowy

Podaruj kartę podarunkową tym, których kochasz i przeżyj wspaniałe wrażenia na kempingu Randbøldal - w samym sercu Danii!

KUPUJ KARTY PODARUNKOWE