Følg Randbøldal camping på Facebook

PL DK EN DE

   (+45) 7588 3575    
    Wyślij kartkę pocztową

 

OD 16,5 EUR ZA DZIEŃ

Miejsca pod namiot

 

 

Zapraszamy do recepcji. Tutaj oferujemy pomoc w wyborze miejsca na obozowisko. W lesie lub w pobliżu jeziora – zawsze znajdziemy odpowiednią lokalizację na postawienie Państwa namiotu, przyczepy kempingowej lub samochodu kempingowego. Naszym gościom oferujemy również specjalne pole namiotowe nazwane „Hyggedalen” lub inaczej „Przytulna Dolina”, które znajduje się nieopodal budynku sanitarnego. Większość miejsc kempingowych posiada dostęp w bliskiej odległości do energii elektrycznej oraz pitnej wody. Każdy wybierze na Randbøldal Camping swoje miejsce na wymarzony urlop!

Zobacz nasze domy mobilne

 

Zniżki

 

 

Zniżki
FDM zniżka 10%
DCU zniżka 15%
 
Osoby planujące przyjazd po godzinie 18.00 proszone są o wcześniejszy kontakt z recepcją. Akceptujemy płatności w DKK (Koronach Duńskich), EUR (Euro) oraz kartami bankowymi. Od naszych gości nie wymagamy przedstawienia skandynawskiej / duńskiej międzynarodowej karty campingowej. Jeśli jednak jesteś członkiem duńskiego FDM i DCU, otrzymasz rabat po okazaniu swojej karty członkowskiej. Pamiętaj, Randbøldal Camping otwarty jest dla gości przez cały rok.

Nasz camping otwarty jest dla gości przez cały rok.

Skontaktuj sie z nami   Atrakcje

 

 


Zameldowanie: 14–20 | Wyjazd: 9–11

W Randbøldal Camping jesteśmy bardzo elastyczni pod względem zameldowania i wyjazdu. Zadzwoń do nas i uzgodnij więcej szczegółów, jeśli podane godziny Państwu nie odpowiadają. Jeśli planujecie  przyjazd  po godzinie 18:00, prosimy o kontakt.


◊ Warunki i opłaty za anulowanie rezerwacji
 W przypadku dokonania anulacji rezerwacji nie później niż 30 dni przed przyjazdem, wówczas naliczamy opłatę manipulacyjna w wysokości 350 DKK. Jeśli anulujesz rezerwację później niż 30 dni przed przyjazdem, w takim przypadku pobieramy opłatę za min. 1 noc – maksymalnie 50% całej należności.


◊ Pościel i ręczniki
Wszystkie nasze kabiny i apartamenty wyposażone są w poduszki i kołdry.  Wystarczy zabrać ze sobą własne prześcieradła, powłoczki, ręczniki i rzeczy osobiste. Możesz również wypożyczyć u nas pościel i ręczniki. Cena –  z ręcznikiem 80 DKK  za osobę , bez ręcznika 60 DKK za osobę. 
Jeśli okaże się, że coś zapomniałeś, spróbujemy pomóc. W naszym sklepie na kempingu możesz kupić wszystko, czego potrzebujesz…. i trochę więcej.


◊ Końcowe sprzątanie
Większość naszych gości decyduje się na końcowe sprzątanie przed wyjazdem. Jednak nie wszyscy. Dlatego  możemy to zrobić za Was. Opłata wynosi odpowiednio: w  domach mobilnych wynosi 400,- DKK, w domkach, apartamentach -300,-DKK.


 

 RANDBØLDAL CAMPING

Rezerwacja Online

Rezerwując na naszej stronie masz gwarancję:

Takiej samej ceny jak na innych portalach rezerwacji online
natychmiastowego potwierdzenia rezerwacji
pełnego bezpieczeństwa transakcji

Rezerwacja Online

lub   (+45) 7588 3575

Podaruj certyfikat podarunkowy

Podaruj kartę podarunkową tym, których kochasz i przeżyj wspaniałe wrażenia na kempingu Randbøldal - w samym sercu Danii!

KUPUJ KARTY PODARUNKOWE