Følg Randbøldal camping på Facebook

PL DK EN DE

   (+45) 7588 3575    
    Wyślij kartkę pocztową

 

Oprócz mozliwości noclegów pod namiotem, z wlasna przyczepa campingowa lub w naszych domkach, dysponujemy pokojami polozonymi w  odleglości  ok. 400 m od campingu.

Pokoje wyposazone są w lazienki, TV, koldry i poduszki. Nalezy pamietać o potrzebie zabrania wlasnej zmiany pościeli lub wypozyczyć na miejscu w recepcji (koszt od 60 do 80,-DKK od zmiany). Mozliwość przygotowywania posilków – wspólna kuchnia dla wszystkich pokoi.  Sniadania i kolacje mozna zakupić w naszej restauracji na campingu.

Pokoje mozna wynajać na dzien lub kilka dni.


Skontaktuj sie z nami     Booking     


Zameldowanie: 14–20 | Wyjazd: 9–11

W Randbøldal Camping jesteśmy bardzo elastyczni pod względem zameldowania i wyjazdu. Zadzwoń do nas i uzgodnij więcej szczegółów, jeśli powyższe czasy nie pasują do twoich oczekiwań. Czy po rezerwacji zakwaterowania u nas planujesz przyjechać po godzinie 22:00? 18:00, prosimy o kontakt i poinformowanie nas.


◊ Warunki i opłaty za anulowanie rezerwacji
Jeśli anulujesz zamówienie nie później niż 30 dni przed przyjazdem, zostanie naliczona opłata za zarządzanie w wysokości 350 DKK. Jeśli anulujesz rezerwację później niż 30 dni przed przyjazdem, zostaniesz obciążony opłatą za min. 1 noc – maksymalnie 50% pełnej kwoty.


◊ Pościel i ręczniki
Wszystkie nasze kabiny i apartamenty wyposażone są w poduszki i kołdry, więc wystarczy zabrać ze sobą własne prześcieradła, ręczniki i rzeczy osobiste. Możesz również wypożyczyć u nas pościel i ręczniki. Cena za to jest z ręcznikiem 80 DKK za. za osobę i bez ręcznika 60 DKK za osobę. osób.
Jeśli okaże się, że coś zapomniałeś, my też możemy to zrobić. W naszym sklepie na kempingu możesz kupić wszystko, czego potrzebujesz…. i trochę więcej.


◊ końcowe czyszczenie
Większość naszych gości decyduje się na końcowe sprzątanie przed podróżą. Jednak nie wszyscy chcą sprzątać podczas swoich wakacji, więc oczywiście możemy to zrobić również dla Ciebie. W domach mobilnych cena tego wynosi 400 DKK.


 

V2, V3, V4

10-18 m2

1 piętra

2

 RANDBØLDAL CAMPING

Rezerwacja Online

Rezerwując na naszej stronie masz gwarancję:

Takiej samej ceny jak na innych portalach rezerwacji online
natychmiastowego potwierdzenia rezerwacji
pełnego bezpieczeństwa transakcji

Rezerwacja Online

lub   (+45) 7588 3575

Podaruj certyfikat podarunkowy

Podaruj kartę podarunkową tym, których kochasz i przeżyj wspaniałe wrażenia na kempingu Randbøldal - w samym sercu Danii!

KUPUJ KARTY PODARUNKOWE