Følg Randbøldal camping på Facebook

PL DK EN DE

   (+45) 7588 3575    
    Wyślij kartkę pocztową

 

Zostan z nami dluzej

z przyczepa campingowa

 

 

Twój karawan na Camingu Randbøldal przez cały rok , to prawdziwy strzał w 10-kę. Ponieważ Randbødaland leży w cetralnej Jutlandii, łatwo i szybko można do niego dojechać. Blisko z niego także do promowych przystani i autostrad prowadzących do centralnej i południowej Europy.

W Ranbøldal twoj karawan bedzie pilnie strzeżony,  a Ty jako stały nasz gość masz prawo wybrać najlepsze miejsce jego postoju. Wśród zieleni, kameralnie albo centralnie z dobrym widokiem na dzieci bawiące się na placu zabaw. Stałych campingowiczów czekają także inne atrakcje takie jak np święteczne kolacje, wspólne wycieczki rowerowe czy integracyjne porządki .

Doświadczenia Atrakcje

 

Atrakcje i udogodnienia  dla gosci
z przyczepami na dlugi sezon

Zapraszamy wszystkich na nasz camping. Tutaj znajdziesz spokoj gdy go potrzebujesz oraz roznego rodzaju atrakcje kiedy masz nastroj. Korzystaj z naszych zielonych terenow aby delektowac sie czystym powietrzem ( w okolicy nie ma zadnego przemyslu).  Ciesz sie dniem w bezczynnosci I odwiedz nasza restauracje jesli pragniesz towarzystwa.

Na terenie mamy sklep otwarty caly rok. Najblizszy inny sklep jest w odleglosci 3 km od campingu I nawet poza sezonem mozna dokonac zakupow spedzajac wolne chwile na campingu.

Miejsca pod namiot   Domki 


Zameldowanie: 14–20 | Wyjazd: 9–11

W Randbøldal Camping jesteśmy bardzo elastyczni pod względem zameldowania i wyjazdu. Zadzwoń do nas i uzgodnij więcej szczegółów, jeśli powyższe czasy nie pasują do twoich oczekiwań. Czy po rezerwacji zakwaterowania u nas planujesz przyjechać po godzinie 22:00? 18:00, prosimy o kontakt i poinformowanie nas.


◊ Warunki i opłaty za anulowanie rezerwacji
Jeśli anulujesz zamówienie nie później niż 30 dni przed przyjazdem, zostanie naliczona opłata za zarządzanie w wysokości 350 DKK. Jeśli anulujesz rezerwację później niż 30 dni przed przyjazdem, zostaniesz obciążony opłatą za min. 1 noc – maksymalnie 50% pełnej kwoty.


◊ Pościel i ręczniki
Wszystkie nasze kabiny i apartamenty wyposażone są w poduszki i kołdry, więc wystarczy zabrać ze sobą własne prześcieradła, ręczniki i rzeczy osobiste. Możesz również wypożyczyć u nas pościel i ręczniki. Cena za to jest z ręcznikiem 80 DKK za. za osobę i bez ręcznika 60 DKK za osobę. osób.
Jeśli okaże się, że coś zapomniałeś, my też możemy to zrobić. W naszym sklepie na kempingu możesz kupić wszystko, czego potrzebujesz…. i trochę więcej.


◊ końcowe czyszczenie
Większość naszych gości decyduje się na końcowe sprzątanie przed podróżą. Jednak nie wszyscy chcą sprzątać podczas swoich wakacji, więc oczywiście możemy to zrobić również dla Ciebie. W domach mobilnych cena tego wynosi 400 DKK.


 

 RANDBØLDAL CAMPING

Rezerwacja Online

Rezerwując na naszej stronie masz gwarancję:

Takiej samej ceny jak na innych portalach rezerwacji online
natychmiastowego potwierdzenia rezerwacji
pełnego bezpieczeństwa transakcji

Rezerwacja Online

lub   (+45) 7588 3575

Podaruj certyfikat podarunkowy

Podaruj kartę podarunkową tym, których kochasz i przeżyj wspaniałe wrażenia na kempingu Randbøldal - w samym sercu Danii!

KUPUJ KARTY PODARUNKOWE