Følg Randbøldal camping på Facebook

PL DK EN DE

   (+45) 7588 3575    
    Wyślij kartkę pocztową

 

Zakwaterowanie

RANDBØLDAL

 

 

Wakacje – Camping –  Randbøldal Camping – to idealne miejsce na spędzenie wspaniałych wakacji lub weekendu. Jutlandia to tutaj, nieomalże w sercu  Danii (tuż obok Legolandu) i niedaleko Vejle, znajduje się camping. Wyjątkowa lokalizacja sprawia, że ​​jesteśmy doskonałą bazą wypadową do odwiedzenia np. Legolandu, największego w Danii parku wodnego Lalandia lub Givskud ZOO Safari Park. Camping otoczony jest lasami, na terenie można zażywać kąpieli w jeziorze. Wyjątkowa przyroda sprzyja długim wędrówkom, przejażdżkom rowerowym lub wędkarstwu. Randbøldal Camping to przyjazne dla rodzin miejsce na wakacje. Zapraszamy zarówno dzieci i dorosłych. Wakacje na campingu dla wszystkich, którzy chcą uciec od codziennej rutyny i obowiązków.

Camping Randbøldal proponuje kilka opcji zakwaterowania:


Domy mobilne to odrobina luksusu na campingu. Apartamenty i domki campingowe (z łazienkami i bez) stanowią doskonałą bazę noclegową dla każdej rodziny.

Pokoje do wynajęcia są  tanią alternatywą na jednodniowy pobyt podczas podróży lub dla gości, którzy potrzebują zakwaterowania na pobyt na dłuższy czas. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!

Wybierz między domami mobilnymi, domkami campingowymi lub apartamentami. Masz własną przyczepę, samóchod campingowy, namiot  – camping dysponuje miejscem. 

Randbøldal Camping jest otwarty dla gości przez cały rok i tylko od Ciebie zależy, jak długo chcesz z nami zostać. Camping stanowi tanią alternatywę na wakacje, pobyt weekendowy czy wycieczkę grupową.  Jesteśmy bardzo blisko głównych atrakcji Danii, takich jak Legoland®, Legoland House®, Lalandia® i Givskud Zoo. I otwarty w 2020 roku Wow Park.

Miejsca pod namiot  Domki campingowe Domy mobilne

 

 RANDBØLDAL CAMPING

Rezerwacja Online

Rezerwując na naszej stronie masz gwarancję:

Takiej samej ceny jak na innych portalach rezerwacji online
natychmiastowego potwierdzenia rezerwacji
pełnego bezpieczeństwa transakcji

Rezerwacja Online

lub   (+45) 7588 3575

Podaruj certyfikat podarunkowy

Podaruj kartę podarunkową tym, których kochasz i przeżyj wspaniałe wrażenia na kempingu Randbøldal - w samym sercu Danii!

KUPUJ KARTY PODARUNKOWE