Følg Randbøldal camping på Facebook

PL DK EN DE

   (+45) 7588 3575    
    Wyślij kartkę pocztową

 

Zakwaterowanie

RANDBØLDAL

 

 

Ciesz się rodziną i spędzaj czas razem na Randbøldal Camping – idealnym miejscu na spędzenie wspaniałych wakacji lub weekendu. Znajdujemy się w sercu najpiękniejszej scenerii Danii (tuż obok Legolandu) i niedaleko Vejle. Nasza wyjątkowa lokalizacja sprawia, że ​​jesteśmy doskonałą bazą wypadową do odwiedzenia np. Legoland, największy w Danii park wodny Lalandia lub Givskud ZOO i Safari Park. Mamy zarówno las, jeziora, jak i wyjątkową przyrodę, którą można odkrywać np. długie wędrówki, przejażdżki rowerowe lub wędkarstwo. Randbøldal Camping to miejsce przyjazne rodzinom z zajęciami dla dzieci i dorosłych – dla tych z Was, którzy muszą uciec od codziennej rutyny i obowiązków.

Na Randbøldal Camping masz kilka opcji zakwaterowania:

  • Miejsce na namiot z własną przyczepą kempingową / kamperem lub własnym namiotem itp.
  • Domki mobilne (luksusowe domki) z prywatną łazienką, toaletą, salonem i tarasem
  • kabiny
  • mieszkanie
  • pokoje


NB. Nie gwarantujemy określonego pokoju, ale kiedy przyjdziesz jako gość, możesz wybrać między dostępnymi miejscami w ciągu dnia. Dotyczy to niezależnie od tego, czy zarezerwujesz z wyprzedzeniem, czy przyjdziesz.


Nasze pokoje są również tanią alternatywą dla jednodniowego pobytu podczas podróży lub dla rzemieślnika, który potrzebuje miejsca na pobyt na pewien czas. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!

Gdy spędzasz z nami noc, czeka na Ciebie wiele dobrych doświadczeń
– wybierz między przyczepami stacjonarnymi, boiskiem, kabinami lub apartamentami.

Randbøldal Campingplace jest otwarty dla gości przez cały rok i tylko od Ciebie zależy, jak długo chcesz z nami zostać. Nasz kemping może być tanią alternatywą dla zwykłego noclegu w porównaniu do zajęć w całej Jutlandii. Jesteśmy bardzo blisko głównych atrakcji Danii, takich jak Legoland®, Legoland House®, Lalandia® i Givskud Zoo.

Miejsca pod namiot  Domki

 

 RANDBØLDAL CAMPING

Rezerwacja Online

Rezerwując na naszej stronie masz gwarancję:

Takiej samej ceny jak na innych portalach rezerwacji online
natychmiastowego potwierdzenia rezerwacji
pełnego bezpieczeństwa transakcji

Rezerwacja Online

lub   (+45) 7588 3575

Podaruj certyfikat podarunkowy

Podaruj kartę podarunkową tym, których kochasz i przeżyj wspaniałe wrażenia na kempingu Randbøldal - w samym sercu Danii!

KUPUJ KARTY PODARUNKOWE